Клуб "LEX"

Київська область, Місто Київ

Тип
Тир
Дистанції
25 м.
50 м.
Оренда
Пістолети
Гвинтівки
Травматичні пістолети
Послуги
Тренування
Клуб "LEX"

Стрілецький тренінговий центр «LEX» це НЕ звичайний тир в який можна прийти постріляти в будь-який час. Лекс це саме тренінговий центр де вас навчать стріляти правильно, точно і безпечно. Інструктори клубу проводять групові та індивідуальні заняття з вашим та орендним зброєю. Тир клубу ледь не один в Києві де можна стріляти з карабіна в калібрі .223 на 3 напрямки!

Основними завданнями центру є:

  • популяризація стрілецького спорту і розвиток культури безпечного поводження із зброєю в Україні,
  • формування позитивної громадської думки щодо законослухняних власників зброї,
  • допомога співробітникам силових структур у вдосконаленні професійної майстерності.

Як ми цього досягаємо?
Навчання легальних власників або тих, хто має бажання володіти зброєю, безпечному поводженню зі зброєю шляхом проведення тренувань, семінарів, змагань зі стрільби (за правилами UFPS, IDPA, IPSC, PPC тощо)

На наших заняттях Ви:

  • вивчите основи прикладної стрільби, правила і культуру безпечного поводження зі зброєю
  • набудете навичок точної швидкістної стрільби, перезарядки та переміщень, вміння вести стрільбу в русі та з різних положень,
  • зможете навчитися швидко оцінювати обстановку й приймати рішення, виробити тактику найбільш раціонального використання часу для точного і швидкого ураження цілей, а також інші корисні навички та вміння

Точність, швидкість, безпека, професійні тренери, вміння координувати своє тіло, впевненість в собі і в своїх силах, позитив від перемог, гарний настрій – все це Ви отримаєте на наших заняттях.

 

Помітили помилку, або у вас є додаткова інформація? Напишить нам

Популярність в цій області