Львівський стрілецький клуб

Львівська область, Місто Львів

  • Адреса: 79024, вул. Промислова 53
  • +380503767084
Тип
Тир
Дистанції
38 м.
Оренда
Пістолети
Рушниці
Гвинтівки
Пневматика
Травматичні пістолети
Послуги
Тренування
Доріжки
5
Львівський стрілецький клуб

Стрілецький тир ПП «ЛСК» має 5 вогневих позицій зі зручним управлінням рухомими мішенями, яке дозволяє виставляти їх на бажану відстань - до 50 метрів. Стрільбу можна вести з різних калібрів. Використовуючи систему швидкісного пересування рухомих мішеней, всі бажаючі за мінімальний час можуть випробувати твердість руки, силу волі і стійкість духу у форматі корпоративів та міні-змагань. Перевірити свою майстерність можна як зі своєї власної зброї, так і користуючись арсеналом тиру з понад 30-ти одиниць вогнепальної зброї (23 карабіни, гвинтівки та рушниці, 10 пістолетів та 7 одиниць пневматичної зброї).

Наявність широкого вибору мішеней на любий смак (військові, спецназівські, спортивні, мисливські, та для пневматичної зброї) дає можливість розвинути власні навики стрільби, перевірити власну зброю на кучність бою шротом та зробити власноруч пристрілку оптичних та коліматорних прицілів на стандартному станку. Досвідчені інструктори, враховуючи індивідуальні особливості, встановлять та пристріляють Вам оптичний (нічний) чи коліматорний приціл з допомогою холодної пристрілки і з мінімальною витратою набоїв. У тирі постійно діють курси по вивченню матеріальної частини зброї та спецзасобів. Також вивчаються правила поводження зі зброєю, застосування зброї та спецзасобів про що видається відповідна довідка яка необхідна для отримання дозволу на купівлю зброї та спецзасобів.
 
Штат і кваліфікація інструкторів та тренерів дозволяє проводити як індивідуальні так і групові майстер-класи по культурі безпечного поводження зі зброєю

Помітили помилку, або у вас є додаткова інформація? Напишить нам

Популярність в цій області