Стрілець-мисливець

Миколаївська область

  • Адреса: с. Капустене, вул.Стендова 2
  • +380660481588
Тип
Стенд
Послуги
Кабан
Ресторан
Стрілець-мисливець

На стрілецькому комплексі є майданчик для початківців, на якому налаштовані спрощені польоти мішеней-тарілочок, що сприяє швидкому формуванню навичок стрільби. Мисливцям ми пропонуємо відточити свою майстерність у міжсезоннях на спортивному майданчику.

Мішені – тарілка, заєць, дуга.

Миколаївська школа стендової стрільби протягом понад 60 років була і залишається однією з найсильніших у країні. На стрілецьких майданчиках стрілецького комплексу стрільців та мисливців інструктують, навчають та тренують висококваліфіковані фахівці – це люди з великим мисливським досвідом та багатим спортивним минулим.

Якщо ви або ваша дитина (якому виповнилося 12 років) зацікавилися стендовою стрільбою або спортингом та готові приступити до системних тренувань, професійні тренери допоможуть у цьому.
Це люди з великим мисливським досвідом та багатим спортивним минулим. Серед них рекордсмени світу, переможці та призери міжнародних, українських, всесоюзних змагань.

У холодну пору року ви можете відпочити в камінному залі разом із друзями до та після стрільби.

У теплу пору року ви можете відпочити у літніх альтанках з мангалами разом із друзями до та після стрільби. Оплата за домовленістю.

Помітили помилку, або у вас є додаткова інформація? Напишить нам

Популярність в цій області