Ведмідь

Дніпропетровська область

Тип
Тир
Майстерня
Стенд
Магазин
Дистанції
50 м.
100 м.
Оренда
Пістолети
Рушниці
Гвинтівки
Пневматика
Метальна зброя
Послуги
Навчання
Тренування
Кафе
Ведмідь

Стрілецький тир обладнаний:

  • 100 метрова галерея (4 обладнаних стрілецьких місця; 4 рухомі мішенні установки, комплекс підйомних установок, 3х50 м і 1х100 м;
  • майстерня з ремонту зброї;
  • послуги навчання, інструктаж;
  • курси з вивчення мат. частини зброї.

Комплекс розташований в екологічно привабливій місцевості, де цілий рік Ви маєте можливість перевірити свою влучність у стрільбі з справжньої рушниці.

На території Комплексу розміщені майданчики для олімпійських видів стрільби: 1 круглий стенд (скит), а також майданчик для компакт-спортингу. До ваших слуг 10 пускових машинок, а також електронне обладнання, що дозволяє здійснювати запуск рухомих мішеней в автоматичному режимі.

Співробітники тиру проводять практичні та теоретичні заняття зі спортивної та у т. ч. пневматичної стрільби, що навчають індивідуальні та групові тренування зі спортивних пістолетів, спортивних та мисливських гвинтівок, самостійні практичні тренування. Ці заняття можуть проводитися як із використанням власної зброї, так і зі зброєю з великого арсеналу тиру.

До вашої уваги також будуть запропоновані такі послуги як метання ножів, стрілянина з лука та арбалета.

Стріляючи з власної зброї стрілок оплачує вартість мішеней та патронів та час оренди стрілецького місця. Вартість патронів для стрільби у тирі відповідає роздрібним цінам, встановленим у мережі наших магазинів. Різниця у вартості послуг оренди стрілецького місця обумовлена ​​часом відвідування тиру: вранці послуги коштують дешевше, ніж увечері або у вихідний день.

У затишному кафе з верандою, розташованому на території Комплексу, ви можете розслабитись після активного відпочинку на свіжому повітрі та поспостерігати за змаганнями та заняттями у колі сім'ї (для дітей є дитячий майданчик) або друзів.

Режим роботи Спортивно-стрілецького комплексу: щодня з 9.00 до 19.00 без вихідних та святкових днів.

Помітили помилку, або у вас є додаткова інформація? Напишить нам

Популярність в цій області