Alpha Bravo range

Львівська область

Тип
Стрільбище
Дистанції
800 м.

ALPHA BRAVO - це спортивний стрілецький клуб - основним напрямком якого є снайперська та тактична стрільба, як індивідуальна, так і в складі малих тактичних груп.

Також ми надаємо послуги з незалежного оцінювання зброї, налаштування стрілецьких комплексів та допомогу у виборі оптичних приладів та спеціального спорядження.

Вогнепальну зброю винайшли задля переваги однієї людини над іншою, а потім почали використовувати у полюванні, самозахисті та спорті. З часом стрільба стала захоплюючим хобі у всьому світі.

Важливо враховувати, що зброя є засобом підвищеної небезпеки. Кожен власник зброї несе відповідальність за її безпечне використання. Знання правил поводження зі зброєю та напрацьовані стрілецькі навички не зроблять вас професіоналами, але захистять

від помилкових кроків при використанні зброї.

Заняття стрільбою - це в першу чергу, удосконалення психо - фізічних якостей, розвиток концентрації та уважності, що покращує стрілецьку майстерність та призводить до нових спортивних результатів.

Якщо ви мріяли й давно шукали з ким комфортно та професійно займатися улюбленим хобі - приходьте в стрілецький клуб ALPHA BRAVO та вдосконалюйте свої навички і насолоджуйтеся хобі в колі однодумців!

Впевненість у собі та своїх силах, точність, швидкість, хороша координація, радість нових перемог і потужний заряд позитиву - саме це ви отримаєте, якщо будете разом з нами.

Помітили помилку, або у вас є додаткова інформація? Напишить нам

Популярність в цій області