Delta Technics

Київська область, Місто Київ

Тип
Майстерня
Delta Technics

Протягом 15-ти років Delta Technics переймали досвід провідних світових стрільців-спортсменів і зброярів в області виробництва високоточної нарізної зброї. Останні 4 роки займались розробкою власних інженерних ідей в стрілецькому спорті, реалізуючи їх на великих міжнародних та всеукраїнських змаганнях.

Безцінний багаторічний досвід, набутий нами за ці роки привів нас до розробки та виробництва власних стрілецьких систем не тільки спортивного спрямування, але і для мисливців та збройних сил. Інженерні напрацювання власного  конструкторського бюро, реалізовані на власній виробничо -технічній  базі, дозволяють нам створювати зброю, яка повністю відповідає сучасним вимогам до збройових систем. Збільшення робочих дистанцій, найвищі вимоги до точності стрілецьких систем, зміна тактичних вимог до снайперського озброєння в збройних силах - на всі ці виклики Delta Technics відповідаємо технологіями світового рівня.

У високоточних системах нашого виробництва Delta Technics використовуємо оригінальні інженерні рішення власного конструкторського бюро. В основі нашої роботи лежить сучасний, виключно науковий методологічний підхід - кожна окрема деталь спочатку конструюється в САПР, проходить етап комп'ютерного моделювання та аналізу працездатності вузла або механізму, включаючи аналіз на механічну і термічну стійкості. Тільки після цього втілюється в дослідний зразок на виробництві та тестується в реальних умовах.

Delta Technics використовуємо інструменти комп'ютерного проектування і аналізу для оптимізації роботи, оцінки надійності вироби, зручності його використання та, саме головне, для досягнення максимального функціоналу. Комбінуючи передові методи комп'ютерного проектування в САПР і наш багаторічний стрілецький досвід, Delta Technics можемо швидко оцінити і порівняти велике кількість варіантів дизайну і вийти на оптимальне конструкторське рішення.

Читайте матіріл в назому блозі: Delta Technics інтерв'ю з Євгеном Щербаковим

Помітили помилку, або у вас є додаткова інформація? Напишить нам

Популярність в цій області